Avaleht › Meeskond

Meeskond

Meie meeskond on väga kirju. Citypubi köögil on kaks hinge - Dima (keskel) ja Erik (paremalt teine). Ilma nendeta ei valmi ükski söök. Alati rõõmsameelsed ja optimistlikud. Oskavad tabada Sinu hetkemeeleolu ja soovitada Sulle parimat.

 

Citypubi baaris teenindavad Sind Siiri (vasakult teine) ja Ardo (paremalt esimene), ilma kelleta ei saa külaline ühtegi jooki. Siiri on meie tiimi ainuke silmarõõm, osav jookide kokkusegaja ja hea suhtleja. Samas mõistab ta ka nalja, jändamaks edasi selle meestekambaga. Ardo on Citypubi pesamuna, kuid juba üsna suurte kogemustega. Tema õppimishimu ja korrektsus on eeskujuks paljudele. Tarmo (vasakult esimene) on Citypubi “vana kala”, kelle tööks lisaks kaubaga varustamisele on meeskonna suhtekorraldus. Tarmot võib aeg-ajalt ka leti taga näha, kuid põhiliselt sahmib ta paberimajandusega.

 
Eesmärk
Citypubi meekonna peaeesmärgiks on hoida meie põhiväärtusi, milleks on sõbralikkus, teistega arvestamine ja kõrge kvaliteet kõiges, mida me teeme. Teie tagasiside meie töö tulemuslikkuse kontrollimiseks ja täiustamiseks on alati teretulnud.